Strona główna - Oficjalna strona parafii pw. Św. Jana Pawła II w Pszczynie

Parafia św. Jana Pawła II w Pszczynie. Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm. 8 Kwietnia II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego. 8 Kwietnia II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego. Zobacz intencje mszy świętych, które w najbliższych dniach będą odprawiana w naszym kościele. Msze święte w naszej parafii. Niedziela 8.00, 10.30, 14.00. Sobota 7.00 i 17.00. Poniedziałek, środa, piątek 17.00. Wtorek i czwartek 7.00. Zakończył się .

OVERVIEW

This web page parafiajanapawla.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have scanned eight pages inside the domain parafiajanapawla.pl and found one website linking to parafiajanapawla.pl.

PARAFIAJANAPAWLA.PL RANKINGS

This web page parafiajanapawla.pl has seen variant amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiajanapawla.pl

Traffic ranking (by month) for parafiajanapawla.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiajanapawla.pl

Sambor sp. z o.o.

Istnieje od roku 1990 z siedziba w Rybniku. Jesteśmy członkiem Izby Przemyslowo-Handlowej oraz Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Rybniku. Głowna działalność firmy obejmuje dzierżawę, montaż i sprzedaż rusztowań oraz dzierżawę i sprzedaż szalunków łącznie z akcesoriami. W ofercie sprzedaży posiadamy również materiały do izolacji pokryć dachowych, do izolacji fundamentów, tarasów i pomieszczeń narażonych na szczególne działanie wilgoci. Do prac na wysokości SAMBOR.

WHAT DOES PARAFIAJANAPAWLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiajanapawla.pl Mobile Screenshot of parafiajanapawla.pl Tablet Screenshot of parafiajanapawla.pl

PARAFIAJANAPAWLA.PL HOST

Our parsers observed that a single root page on parafiajanapawla.pl took one thousand and seventy-eight milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
176.9.187.73

I caught that this website is using the Apache operating system.

Strona główna - Oficjalna strona parafii pw. Św. Jana Pawła II w Pszczynie

DESCRIPTION

CONTENT

This web page parafiajanapawla.pl states the following, "Jana Pawła II w Pszczynie." We saw that the webpage also stated " Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm." It also said " 8 Kwietnia II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego. 8 Kwietnia II Niedziela Wielkanocna Miłosierdzia Bożego. Zobacz intencje mszy świętych, które w najbliższych dniach będą odprawiana w naszym kościele. Msze święte w naszej parafii. Poniedziałek, środa, piątek 17."

SEEK SUBSEQUENT DOMAINS

Parafia Rzymskokatolicka świętego Jana Kantego w Częstochowie

8222;Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić. Przez który cały świat istnieje. Wlewająca w nasze serca nadzieję. Co ludzie nie bali się przytwierdzić. Za grzechy w Adamie i Ewie. Ty odmierzasz czas życia ziemskiego. I zanurzasz go w Swojej Miłości. Wieczna dobroci - Miłosierny Darze.

Parafia pw. bł. Doroty z Mątew

24 1240 1268 1111 0000 1541 8823.

Strona Parafii Rzymskokatolickiej Przemienienia Pańskiego w Jastkowicach

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W JASTKOWICACH. PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W JASTKOWICACH. Parafia pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Jastkowiach. Msza rezurekcyjna z parafii Jastkowice 2018r. Msza rezurekcyjna z parafii Jastkowice. Transmisja odbędzie się 1 kwietnia 2018r.

Strona - Parafia pw. ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA w Jastrzębi

Towarzystwo Przyjaciól WSD w Tarnowie oddział w Jastrzębi. Serdecznie witamy na stronie internetowej. Niech informacje oraz aktualności z życia parafii. Czynna w sprawach ważnych o każdej porze.